суббота, 21 января 2017 г.

ДОКУМЕНТ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПЕРЕКОНЛИВОСТІ ("ЗАСАДИ ВХОДЖЕННЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКА ПОЗИЦІЯ" ДО СКЛАДУ ОБ'ЄДНАНОЇ ОПОЗИЦІЇ "БАТЬКІВЩИНА")
















ПЕРЕВАГИ СИНЕРГІЇ


Документ, яким засвідчено приєднання до "Об'єднаної опозиції" партії "Громадянська позиція", – це документ надзвичайної переконливості у незрілості провідних політичних сил України. Зокрема про це свідчить, наступне: "1. Політичні партії, що увійшли до Об'єднаної опозиції "Батьківщина" (далі Об'єднана опозиція), формують спільну програму ...".
 Зрілі політичні сили спочатку намагаються сформувати спільну програму і тільки після цього, у разі успіху таких намагань, об'єднуються і оголошують про об'єднання навколо сформованої програми, за ради її виконання. За таких обставин і суспільству легко зрозуміти, - чи варто підтримувати таке об'єднання.
Таким чином, бачимо, що так звані "опозиціонери" продовжують успішно вести справу своєї участі у виборах 2012 року до власної нищівної поразки і перемоги ПР. Це залишає для більшості громадян єдину можливість участі у виборах: голосування проти всіх ногами (не приходити на виборчі дільниці) або руками (перетворюючи виборчій бюлетень в недійсний).
Вперше опубліковано:  22 июня 2012, http://blogs.korrespondent.net/blog/users/3238912-dokument-nadzvychainoi-perekonlyvosti

Комментариев нет:

Отправить комментарий