среда, 25 января 2017 г.

ШЛЯХ ДО ЗЛАГОДИ (ПРО ЗАЛАГОДЖЕННЯ БУЗИ НА СХОДІ УКРАЇНИ)


Сьогодні схоже вся Україна шукає шляху, ідучи яким можна було б залагодити бузу, яка палахкотить на сході України. Про рушійні сили тої бузи я вже висловлювався (http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3362416/). Сьогодні на події на сході України мають вплив і бізнесмени сходу, хоча й на них впливають з усіх можливих боків, і російські козачки заслані свою "музику" грають, і кримінальні ватажки кожен собі ціни не складе, і люди втратили нитку Аріадни до правди, ... 
Тому:
перше - всіх зі зброєю посадити і профільтрувати;друге - провести вибори президента і негайно розпочати вибори до ВРУ і місцевих рад;третє - паралельно з першими двома провести демократизацію суспільства (http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3357912/) до будь яких інших змін у суспільстві і державі.
Останнє необхідне тому, що є потребою всіх регіонів Україні, і тому, що лише зазначена демократизація (передача народу повноважень депутатів і чиновників) здатна запобігти перетворенню України після здійснення децентралізації на федерацію удільних князівств бізнесменів.
Вперше опубліковано: 17 мая 2014, http://blogs.korrespondent.net/blog/politics/3364486/

Комментариев нет:

Отправить комментарий